Bezichtiging Molen De Oostenwind op woensdag

7 december, 14 december en nog 2 dagen

Bezichtiging Standerd Molen De Oostenwind
Molenaar Geert van Stekelenburg vertelt u alles over deze prachtige standerdmolen.
Wilt u een rondleiding met een groep dan kunt u dat met de molenaar bespreken.

Entree vrijwillige bijdrage.

Let op: alleen bij goed weer in de maanden  december, februari en maart.

Maand januari 2023 zijn er restauratiewerkzaamheden, de molen is dan gesloten voor bezoekers

Adres:
Molen De Oostenwind Asten
Molenstraat 23
5721 XG Asten
Plan je route
Afstand:

Wanneer

  • Elke woensdag t/m 28 december 2022 13.00 - 17.00 uur

Locatie