Zomeravond-rondleiding kasteel Asten-Heusden

7 april t/m 6 oktober

Aanvang 19.00 uur bij kasteelruïne van Asten-Heusden, duur ongeveer 1,5 uur..
En van april tot oktober: de eerste zondag van cde maand om van 10.30 tot 12.00 uur. Ook een bezoek aan het Anna Ceelenhuis waar een permanente expositie over de vondsten van het kasteel en haar geschiedenis plaatsvindt.

De idyllische ruïne roept een bewogen verleden op van ontginningen, oorlogen en heksenvervolgingen. De laatste oorlog is het kasteel noodlottig geworden, in 1944 vindt er een aanslag op het kasteel plaats waarbij het gebouw tot ruïne is verworden. De burcht mag dan ten onder gegaan zijn, de voorburcht staat er nog in haar volle glorie en is al de eeuwen dat ze bestaat voortdurend bewoond geweest. Tot de jaren zeventig van de vorige eeuw waren het boerenbedrijven en op dit moment biedt het onderdak aan tegen de vijftig mensen. Af en toe staat er een ooievaar.

 VVV Asten organiseert in de zomer in de maanden juli en augustus op donderdag van 19.00 tot 20.30 uur een rondleiding door dit prachtige kasteel.

Hiervoor geldt ook een prijs van € 5,- per persoon en kinderen tot 7 jaar zijn gratis, reserveren is niet nodig.

Voor meer info: www.kasteelasten.nl

Kasteellaan
5725 AD Asten-Heusden
Plan je route

vanaf jouw locatie

Wanneer

  • Donderdag 4 juli 2024 19.00 - 20.30 uur
  • Donderdag 11 juli 2024 19.00 - 20.30 uur
  • Donderdag 18 juli 2024 19.00 - 20.30 uur
  • Donderdag 25 juli 2024 19.00 - 18.30 uur
  • Donderdag 1 augustus 2024 19.00 - 20.30 uur
  • Donderdag 8 augustus 2024 19.00 - 20.30 uur
  • Donderdag 15 augustus 2024 19.00 - 20.30 uur
  • Donderdag 22 augustus 2024 19.00 - 20.30 uur
  • Donderdag 29 augustus 2024 19.00 - 20.30 uur
  • Zondag 7 april 2024 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 5 mei 2024 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 2 juni 2024 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 7 juli 2024 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 4 augustus 2024 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 1 september 2024 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 6 oktober 2024 10.30 - 12.00 uur

Prijzen

  • Deelname € 4.50 p.p., kinderen tot 7 jaar gratis

Locatie

Neem alvast een kijkje