Museum Klok & Peel Tuurke reist naar de prehistorie
t/m 25 februari
Tuurke hreist naar de prehistorie!
Kom van 10 t/m 25 februari naar Museum Klok & Peel in Asten en ga met Tuurke op reis naar de prehistorie in het Museum.
Museumcafé, fiets- en wandelroutes
Even uitrusten van deze ontdekkingsreis? Plan een gezellige pauze in ons museumcafé of geniet op het terras van een drankje met uitzicht op de prachtige tuinen. Tijd over? Bij het museum starten diverse fiets- en wandelroutes.
Entree volwassenen € 10.- en kinderen van 3 t/m 8 jaar € 5,-
Rondleiding historisch centrum Gemert
Rondleiding historisch centrum Gemert27 juli, 7 augustus en nog 8 dagen
Door VVV gidsen wordt een rondleiding verzorgd door het historisch centrum van Gemert Vorstendom.
Gemert -
Bezoekje aan Vogelasiel Someren.
Bezoekje aan Vogelasiel Someren.t/m 30 juli 2025
Lierop -
Bezichtiging Molen De Oostenwind op zaterdag
Bezichtiging Molen De Oostenwind op zaterdagt/m 28 december
Asten -
Koepelkerk Lierop is open
Koepelkerk Lierop is open27 juli, 31 juli en nog 9 dagen
LIEROP -
Rondleiding Processiepark Mariaoord Ommel
Rondleiding Processiepark Mariaoord Ommelt/m 31 oktober
Ommel -
Bezichtiging Standerd Molen De Oostenwind woensdag
Bezichtiging Standerd Molen De Oostenwind woensdagt/m 30 oktober
Asten -
Zomeravond-rondleiding kasteel Asten-Heusden
Zomeravond-rondleiding kasteel Asten-Heusden1 augustus, 8 augustus en nog 3 dagen
Asten-Heusden -
Rondleiding H. Maria Presentatie Kerk Asten
Rondleiding H. Maria Presentatie Kerk Asten3 augustus, 7 september en nog 3 dagen
Asten