Sorry, deze activiteit is niet meer beschikbaar

Museum Klok & Peel Tuurke reist naar de prehistorie

t/m 25 februari

Tuurke hreist naar de prehistorie!
Kom van 10 t/m 25 februari naar Museum Klok & Peel in Asten en ga met Tuurke op reis naar de prehistorie in het Museum.

Museumcafé, fiets- en wandelroutes
Even uitrusten van deze ontdekkingsreis? Plan een gezellige pauze in ons museumcafé of geniet op het terras van een drankje met uitzicht op de prachtige tuinen. Tijd over? Bij het museum starten diverse fiets- en wandelroutes.

Entree volwassenen € 10.- en kinderen van 3 t/m 8 jaar € 5,-

Museum Klok & Peel, Asten
Ostaderstraat 30
5721 WC Asten
Plan je route

vanaf jouw locatie

Locatie