Wat ga jij doen in Asten?

Museum Klok & Peel en Nationaal Park De Groote Peel zijn dé trekpleisters in Asten, maar vergis je niet; Asten, gelegen in Noord-Brabant tegen de Limburgse grens heeft zoveel meer te bieden! Wat dacht je bijvoorbeeld van het prachtige kasteel in Asten-Heusden, bruisende evenementen, gezellige horeca, de mooiste monumenten en nog veel meer!

Asten; meer dan de moeite van het ontdekken waard. Laat je hier inspireren!

Ga snel naar

Het verhaal van Asten

Wij heten je van harte welkom in Asten, klokkendorp in het Land van De Peel. Wie Asten zegt, zegt klokken. In alle uithoeken van de wereld tref je klokken aan die in Asten zijn gegoten. Maar tegelijkertijd zijn klokken uit alle windstreken in Asten te bewonderen in de unieke collectie van Museum Klok & Peel.

Niet voor niets zeggen wij hier in Asten; Asten klinkt als een klok! Asten heeft echter veel meer te bieden dan klokken alleen!

Tips en Inspiratie - Eropuit in Asten

Plan je bezoek aan Asten

Volg Asten op social media - Tips, inspiratie en de laatste nieuwtjes