De mooiste routes vindt je in Asten

Asten beschikt over kilometerslange fiets- en wandelroutes; allemaal gebaseerd op het routenetwerk. Of je nu zelf een fiets- of wandelroute route wilt plannen of gebruik wil maken van bestaande fiets- en wandelroutes; in Asten kan het allemaal. Van fietsen en wandelen door de prachtige natuur tot fietsen en wandelen langs de mooiste boerderijen; in Asten ben je aan het juiste adres!

Mountainbikeroutes Asten