Rondleiding Kasteel Asten zondag

2 april, 7 mei en nog 5 dagen

Rondleiding Kasteel Asten

Iedere eerste zondag van de maand van 10.30 tot 12.00 uur een rondleiding Kasteel Asten. De laatste oorlog is het kasteel noodlottig geworden, in 1944 vindt er een aanslag op het kasteel plaats waarbij het gebouw tot ruïne is verworden. De burcht mag dan ten onder gegaan zijn, de voorburcht staat er nog in haar volle glorie en is al de eeuwen dat ze bestaat voortdurend bewoond geweest. Tot de jaren zeventig van de vorige eeuw waren het boerenbedrijven en op dit moment biedt het onderdak aan tegen de vijftig mensen. Af en toe staat er een ooievaar.

 VVV Asten organiseert iedere eerste zondag van de maand van 10.30 uur tot 12.00 uur een rondleiding door dit prachtige kasteel.

Let op: dit geldt alleen voor de maanden april t/m oktober. Hiervoor geldt ook een prijs van € 5,- per persoon en kinderen tot 7 jaar zijn gratis, reserveren is niet nodig.

Adres:
Kasteelruïne Asten
Kasteellaan 12
5725 AD Asten-Heusden
Plan je route
Afstand:

Wanneer

  • Zondag 2 april 2023 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 7 mei 2023 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 4 juni 2023 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 2 juli 2023 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 6 augustus 2023 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 3 september 2023 10.30 - 12.00 uur
  • Zondag 1 oktober 2023 10.30 - 12.00 uur

Locatie